המטרה: רשיון נהיגה |
![]() |
עו"ס התמכרויות אופיר טוופוריק
|
![]() |
מנהל הרווחה חולון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ק, בת 38 גרושה + 1, מוכרת ביחידה להתמכרויות בחולון מ-2016. ק ילידת אוקראינה, עלתה לארץ בגיל 16 בגפה, במהלך ילדותה והתבגרותה חוותה קשיים רבים ופגיעות רבות. ע"מ להתמודד עם חוויות אלו פנתה לדרך התמודדות לא אדאפטיבית, דרך שהיתה מלווה בשימוש בסמים ע"מ להקל על טראומות. ק, לאחר משברים רבים, החלה לפני כשמונה שנים לשקם את חייה, לאמץ דרכים נורמטיביות להתמודדות. לפני כחמש שנים הקימה משפחה וילדה את בנה בן השנתיים. ק מהווה מודל לנשים רבות אשר חוו חוויות חיים כשלה ועובדת כמדריכה טיפולית. אחת מהמטרות של ק היא לצאת לדרך עצמאית לאחר גירושיה והשאיפה שלה, באמצעות רשיון נהיגה, היא להפתח לאפשרויות תעסוקה אחרות. רשיון הנהיגה יסייע בכך מאוד. אני פונה אליכם ע"מ לסייע לק' בדרך הייחודית והאמיצה שלה בשיקום חייה.
מכתב תודה
ק, בת 38 גרושה + 1, מוכרת ביחידה להתמכרויות בחולון מ-2016. ק ילידת אוקראינה, עלתה לארץ בגיל 16 בגפה, במהלך ילדותה והתבגרותה חוותה קשיים רבים ופגיעות רבות. ע"מ להתמודד עם חוויות
מכתב תודה
ק, בת 38 גרושה + 1, מוכרת ביחידה להתמכרויות בחולון מ-2016. ק ילידת אוקראינה, עלתה לארץ בגיל 16 בגפה, במהלך ילדותה והתבגרותה חוותה קשיים רבים ופגיעות רבות. ע"מ להתמודד עם חוויות
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת