המטרה: קורס כושר קרבי לנערה בסיכון |
![]() |
עו"ס משפחה מאיה דביר
|
![]() |
אגף רווחה מערב ראשון לציון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
אם חד הורית המגדלת לבדה את שני ילדיה המתבגרים. האב אינו בקשר איתם. האם סובלת מבעיה נוירולוגית ופוסט טראומה מורכבת על רקע פגיעה קשה שעברה בילדות. מצבה הנפשי מקשה עליה לשמור על יציבות בחייה. המשפחה מתקיימת מקצבת נכות של האם וסיוע ממשרד השיכון ומתמודדת עם מצוקה כלכלית מתמשכת. הבת הצעירה, תלמידת תיכון, מתמודדת עם קשיים התנהגותיים, חברתיים ולימודיים. בשנה שעברה עברה פגיעה מינית שגרמה למשבר רגשי ממושך. בתחילת השנה הצטרפה הנערה לקבוצת כושר קרבי. היא מגלה מוטיבציה אדירה להתמיד באימונים, מתאמצת להצליח ולהשיג מטרות וניכר כי ההשתתפות בקורס תורמת לעלייה בביטחון העצמי שלה. בזכות הקורס היא החלה לחלום על גיוס לצבא והגעה לתפקידים משמעותיים. כל גורמי הטיפול החינוך שמכירים את הנערה רואים ערך רב בהמשך השתתפותה בקורס אך האם אינה מצליחה לשלם עבור הקורס שעלותו גבוהה. נודה לעזרתכם.
מכתב תודה
אם חד הורית המגדלת לבדה את שני ילדיה המתבגרים. האב אינו בקשר איתם. האם סובלת מבעיה נוירולוגית ופוסט טראומה מורכבת על רקע פגיעה קשה שעברה בילדות. מצבה הנפשי מקשה עליה
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת