המטרה: טיפול שיניים |
![]() |
מלווה משפחות לימור פרייס
|
![]() |
נושמים לרווחה קרית מלאכי
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במשפחה המונה 9 נפשות. זוג הורים + 7 ילדים קטנים. אב המשפחה סיים בשנה האחרונה שהות של מס' חודשים במוסד גמילה. במשך תקופה ארוכה לא עבד ולא פרנס את משפחתו. האם עושה כמיטב יכולתה אך עכב גילאי הילדים (כולם מתחת לגיל 11) לא מצליחה לשמור על יציבות. לאחרונה החלו לאם כאבי שיניים בלתי נסבלים ובלית ברירה ולאחר דחייה של שנים הלכה לקבל טיפול חירום. לאור המצב המורכב מבקשת עזרה במימון טיפולי השיניים.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת