המטרה: אבחון פסיכודידקטי |
![]() |
עו"ס משפחה גיל
|
![]() |
עתלית חוף הכרמל
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
זוג הורים המגדלים את עשרת ילדיהם תוך מצוקה כלכלית קשה ומתמודדים עם קשיים תפקודיים, פיזיים ורגשיים. שני ההורים אינה עובדים והמשפחה מתקיימת מקצבת הבטחת הכנסה של האב ומקצבאות נכות שמתקבלות עבור שניים מילדיהם. האחת, בת 13, מאובחנת כבעלת צרכים מיוחדים והשני הוא בנם הגדול המאובחן עם הפרעת התנהגות קשה וOCD. לאחרונה החלה החמרה במצבה הנפשי של ביתם שכולל אשפוזים והחמרה גם במצבה הגופני. בשל מצבה, הבת נמצאת תחת השגחה צמודה של האם אשר מתקשה לתת תשומת לב מספקת לשאר ילדיה. כעת ילד נוסף שלהם הלומד בכיתה ג' מגלה קשיים התנהגותיים אשר מפריעים לתפקודו בבית ובבית הספר וגורמים לקונפליקטים רבים. הומלץ לבצע לו אבחון פסיכו-דידקטי שיאפשר למצוא מענה מתאים עבורו אך אין ביכולתם של ההורים לממן את עלותו. נודה לעזרתכם במימון האבחון.
מכתב תודה
זוג הורים המגדלים את עשרת ילדיהם תוך מצוקה כלכלית קשה ומתמודדים עם קשיים תפקודיים, פיזיים ורגשיים. שני ההורים אינה עובדים והמשפחה מתקיימת מקצבת הבטחת הכנסה של האב ומקצבאות נכות שמתקבלות
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת