המטרה: שיפוץ בדירה ישנה |
![]() |
עובדת סוציאלית מוריה ניני
|
![]() |
לשכת רווחה מערב ראשון לציון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במשפחה המוכרת ומטופלת בלשכתנו סביב קשיים כלכליים ומשפחתיים. המשפחה מונה אב הגרוש פעמיים ולו שלושה ילדים בגירים מנישואיו הראשונים ושני ילדים קטינים מנישואיו השניים. האב מתגורר לבדו בדירה שבבעלותו בשכונת רמת אליהו שבעירנו. האב אינו עובד, מתמודד עם קשיים כלכליים משמעותיים. מתקיים מקצבת נכות ושירותים מיוחדים בגובה 5000 ₪ אך יש לו הוצאות רבות. לדבריו משלם לגרושתו השנייה דמי מזונות בסך 3000 ₪. בנוסף יש לו חוב בסך 90,000 ₪ בגין תביעה מהוצאה לפועל על אי עמידה בתשלומי המזונות לגרושתו הראשונה. זקוק לסיוע כלכלי רב. ילדיו הגדולים של נשואים והקטנים מתגוררים עם אמם. הוא שיתף לא פעם על תחושות בדידות וצורך באוזן קשבת ותמיכה עבורו. כמו כן, יש קושי משמעותי במיצוי זכויות שונות בשל קשיי שפה. מדובר על דירה קטנה ובה שני חדרי שינה, בביקור נצפה קושי משמעותי לשמור על ניקיון ותחזוקת הבית כגון רצפה לא נקיה מג'וקים ולכלוכים שונים, כיור מטבח מלוכלך מאוד וגז שאינו נקי כלל. בנוסף עלה הרושם כי יש צורך בשיפוץ משמעותי בדירת המשפחה ובפרט: צביעת קירות הבית, החלפת ארונות שבורים במטבח, החלפת דלתות החדרים, השלמת תריסים בחלון הסלון, טיפול באינסטלציה ועוד. לאור הנסיבות הריני ממליצה על סיוע מקיף ככל הניתן בשיפוצים ותיקונים שונים בבית המשפחה. האב זקוק לקורת גג יציבה ובטוחה ולתנאי מגורים ראויים ומכבדים. השיפוץ כרוך בעלות כספית רבה בגובה 12,000 ש"ח אותו אנו מנסים לגייס מגורמים שונים. נודה להירתמות שלכם על מנת שנוכל לסייע לו
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת