המטרה: הכשרה מקצועית לצעיר ללא עורף משפחתי |
![]() |
רכזת תעסוקה לצעירים רותם רצון
|
![]() |
הוד השרון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ב' צעיר בן 22, הוריו התגרשו בילדותו ולפני מס' שנים אביו נפטר אחרי התמודדות עם מחלת הסרטן. אימו של ב' היא מתמודדת נפש. אחיו אובחן על הספקטרום האוטיסטי. לאורך שנות התבגרותו תמך ב' במשפחתו וסייע כלכלית בפרנסת המשפחה. למרות האתגרים הוא סיים תיכון עם בגרות מלאה והתגייס לצבא. במהלך שירותו הצבאי עזב ב' את הבית והוגדר כחייל בודד ולפני מספר חודשים סיים שירות צבאי מלא. במהלך שירותו הצבאי, ב' למד קורס מצילים ועבד בתור מציל לפרנסתו, ולאחרונה נרשם ללימודי הדרכת שחיה לילדים כיוון שאוהב את המים, אוהב לשחות ואוהב עבודה עם ילדים. הוא מרגיש שזו שליחות לתת לילדים את הכלים הנכונים איך לשחות נכון ולשמור על עצמם ואף הציל מס' ילדים מטביעה בקיץ האחרון. ב' הוא צעיר עצמאי, חרוץ ואחראי המכלכל עצמו באופן עצמאי ללא תמיכת משפחתו. נודה לעזרתכם במימון הלימודים עבורו.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת