המטרה: טיפול שיניים |
![]() |
עו"ס משפחה ניצן זלצר עוזיאל
|
![]() |
שילה פתח תקווה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר באם גרושה ושני קטינים בני 9, 7. האם התגרשה לפני כחמש שנים לאחר שעברה מסכת אלימות מצד הבעל. כבתקופת הנישואים בעלה לקח הלוואות ויצר חובות אשר נרשמו על שמה וחלק מכך ללא אישורה וידיעתה. כיום, נמצאת בתהליך של תשלום החובות בפשיטת רגל. כמו כן, לקויית שמיעה, נעזרת במכשירים, וסובלת מבעיות בריאותיות נוספות. כיום, היא עובדת במשרה חלקית מכוון שלא מסוגלת לעבוד שעות רבות כתוצאה ממצבה הרפואי. ילדיה מאובחנים עם קשיים משמעותיים מבחינה התנהגותית ורגשית, הפרעות קשב וריכוז, וכן משולבים במסגרות של החינוך המיוחד. שניהם נמצאים במעקב פסיכיאטרי ונוטלים טיפול תרופתי.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת