המטרה: סיוע כלכלי |
![]() |
עובדת סוציאלית עדי אביוב
|
![]() |
האגף לשירותים חברתיים קרית מלאכי
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ש. היא צעירה הנמצאת בצבא ובאה ממשפחה בה הייתה אלימות בבית. ש בעלת חלומות ורצון להתקדם בחיים ולצאת מדרך חיים זו. היא הכירה בן זוג בשנה האחרונה שגם שם חוותה את האלימות שוב. ש בליווי שלנו, מתמודדת בימים אלו גם מול בית המשפט ביציאה ממעגל אלימות זה וסלילת דרך לחיים חדשים ואופטימיים יותר. מבקשת עבורה סיוע כלכלי על מנת להקל קצת בהוצאות בתקופה לחוצה זו ולהביא עבורה בשורה אופטימית ושמחה. תודה מראש!
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת