המטרה: חוברות עבודה וחומרים לעבודות יצירה |
![]() |
עו"ס סדרי דין ושיקום נכויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' – ק' מונה זוג הורים, האם בת 36, האב בן 41, שני ההורים עובדים כשכירים. האם בחופשה ללא תשלום על רקע מחלת תינוקה. להורים 6 ילדים בגילאי: 12, 11, 7, 4.6, ותאומים בני 0.5 חודשים שאחד מהם חולה סרטן מקבל טיפולים מיוחדים, לאחרונה האם והילד היו בטיפול מיוחד בבית חולים בגרמניה, כי הטיפול שניתן לו בארץ בבית חולים "שניידר" לא הצליח. המשפחה מטופלת באגף הרווחה על כל נגזרות החיים נוכח המצב המשברי איתו מתמודדים. האם כיום בחופשה ללא תשלום ממקום עבודתה. האב ממשיך לעבוד כשכיר. המצב הכלכלי קשה מאוד, על רקע הפסקת עבודת האם, ועל רקע מחלת הסרטן של התינוק. אחיו התאום של התינוק החולה מטופל אצל אם-האם ברשות אחרת. כל המשפחה במשבר רגשי אקוטי. הוכנסה מתנדבת שעובדת עם הילדים הגדולים. על רקע נסיעת האם לגרמניה לקבלת טיפול, נשאר האב עם הילדים הנותרים והוא מחלק זמנו בין עבודתו לטיפול בהם. ל- 4 הילדים הגדולים הנמצאים בחופש הגדול דרושה תעסוקה. המתנדבת עושה איתם שיעורי-בית ועוזרת להם בשעות הפנאי, נוכח המצב המשפחתי המורכב שהם חווים. אני פונה ומבקשת עזרתכם בתרומת חוברות עבודה לקיץ וחומרים לעבודות יצירה ל- 4 הילדים בסך 472 ₪. אין להורים האפשרות לממן משאב זה, הם מושקעים בהצלחת התינוק החולה. בברכה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין, שיקום נכויות חושיות ואוטיזם אגף רווחה ראש העין.
מכתב תודה
חוברות עבודה וחומרים לעבודות יצירה
משפחת ב' – ק' מונה זוג הורים, האם בת 36, האב בן 41, שני ההורים עובדים כשכירים. האם בחופשה ללא תשלום על רקע מחלת תינוקה. להורים 6 ילדים בגילאי: 12,
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת