המטרה: חוג כדורגל לנער בסיכון שאחיו נפצע במלחמה |
![]() |
עובדת סוציאלית עדי אביוב
|
![]() |
ראגף לשירותיים חברתיים קרית מלאכי
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
א, צעיר בן 14 שמגיע ממשפחה מורכבת מאוד. הוריו גרושים ויש לו עוד ארבעה אחים. אימו חולה בפיבומיאלגה והינה מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול. האם לא מצליחה להגיע לתפקוד בסיסי ולדאוג לצרכי הבית. המשפחה מתקיימת מקצבה של ביטוח לאומי. יש שם אח שהיה מפרנס עיקרי גם בזמן שהותו בצבא אך הוא נפצע בפעילות מבצעית וכבר חצי שנה שהוא לא יכול לעמוד על רגליו דבר המקשה על היכולת להמשיך ולפרנס את הבית. ישנם קשיים כלכליים משמעותיים בבית. כאמור המשפחה מלווה ע"י הרווחה, ומקבלת מענים ככל שניתן אך זה לא מספיק. כעת, א, שהינו תלמיד בכיתה ח, אינו בעל עורף משפחתי חזק שמאפשר לו לגדול בצורה מיטיבה, נמצא מזה שנים בחוג כדורגל איכותי אשר מהווה לו מסגרת יציבה ומקום שרואה אותו ומפתח את יכולויות. עד כה זה שולם דרכנו בשיתוף תשלום ע"י אחיו הגדול, אך כעת בשל אי יכותו של האח לעבור ולסייע במימון א לא יכול להמשיך בחוג הכדורגל. אנו חוששים רבות כי חוסר המסגרת הקבוצה והיציבה בשעות הצהריים תגרום לו לרדת לרחובות ולהדרדר למעשיים שליליים. כאמור, זהו חוג של הליגה העירונית ויש לו הרבה משמעות וכבוד עבור הנערים שמשחקים בו, ולא' בפרט. נודה מאוד לעזרתכם במימון חוג זה. תודה מראש.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת