המטרה: אבחונים לילד עם חשש לאוטיזם |
![]() |
מנהלת מרכז עוצמה אסתי גרניק
|
![]() |
רווחה קרית מלאכי
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ט. אם חד הורית לשני ילדים, ללא עורף משפחתי או תמיכה כלשהי, שתמיד עבדה כדי לפרנס את משפחתה. לאחרונה נפצעה ולא מצליחה לעבוד כפי שנדרש. לילד בן 2.5 יש עיכוב שפתי ותקשורתי ונדרשים אבחונים כדי לבחון את המעבר למסגרת שתיתן מענה לצרכים שלו. התורים לאבחונים האלה דרך קופת החולים הם של מעל שנה. אב הילד בכלא ולא יכול להשתתף בהוצאות. בואו נסייע לה במימון האבחונים הדחופים על מנת שיהיו מוכנים לוועדה המתקיימת בחודש מאי לשיבוץ הילד במסגרת מתאימה.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת