המטרה: יישור שיניים |
![]() |
עו"ס משפחה אוחיון סימון
|
![]() |
רווחה קרית ארבע
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחתה של י מונה זוג הורים ל-7 ילדים. י נערה בת 16 , שלישית במשפחה זקוקה ליישור שיניים בהקדם האפשרי. השיניים בפה עקומות מאד וזה מאד מפריע למראה החיצוני שלה והיא מתביישת לפתוח את הפה . י מבקשת מהוריה כבר תקופה לממן את הטיפול , אבל לצערם ההורים אינם יכולים לאפשר לעצמם לעמוד בהוצאה הזו על אף ההנחה המשמעותית שקבלו בקופה. שתי ההורים עובדים , מתקשים לעמוד בהוצאות השוטפות של המשפחה , יש כמה ילדים עם בעיות בריאותיות ואין באפשרות להיענות לבקשתה של בתם. מדובר בנערה טובה וחיובית , סיוע במימון הטיפול שיניים ישנה את איכות חייה ומקומה בחברה.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת