המטרה: סיוע במימון לימודים |
![]() |
ראש תחום תעסוקה והשכלה מור מדברי
|
![]() |
עמותת ילדים בסיכוי
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
א׳ בת 24, אחת מאחיות תאומות, לאם חד הורית, האב מעולם לא היה מעורב. האם נכנסה לזוגיות ארוכה כאשר הבנות היו בנות 9 עד לפני כשלוש שנים. א׳ הוצאה עם אחותה לפנימייה בצו בית משפט בגיל 12, בעקבות אלימות מצד בן זוגה של האם כלפיהן, העדר גבולות וקשיים רבים בתפקוד ההורי של האם. השלימה 12 שנות לימוד ובגרות מלאה בפנימיית כפר הילדים בעפולה, שרתה שירות מלא כחיילת בודדה, לאורך השנים א׳ עובדת ומכלכלת את עצמה באופן עצמאי לחלוטין. ללא כל סיוע מהמדינה או ממשפחתה. לאחר השחרור עבדה בעבודות רבות, במשמרות ארוכות בכדי להגדיל את רמת ההכנסה שלה. דחתה את לימודיה מחשש לפגיעה ביכולת ההשתכרות שלה. לאחר תהליך ממושך של הכוונה תעסוקתית, החליטה לפני כחצי שנה, באומץ רב, להירשם ללימודים בתחום עיצוב הפנים והשתלבה בעבודה חדשה שמאפשרת לה להתפנות ללימודים. כיום, היא לומדת פעמיים בשבוע, לימודי ערב, ומשלימה מטלות לימודיות בזמנה הפנוי, היא נהנית מאוד מלימודיה ומגיעה להישגים יפים. עובדת קשה ומשתמשת במעט חסכונות שהצליחה לחסוך מעבודתה לצורך המימון אך היא זקוקה לסיוע כלכלי במימון הלימודים וקניית מחשב מתאים לתוכנות עיצוב.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת