המטרה: תרומה לפרוייקט שיפוץ חיוני |
![]() |
עו"סית
|
![]() |
אגף הרווחה בית שמש
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחה מוכרת לרווחה המונה 7 נפשות, 2 בני הזוג עובדים קשה לפרנסתם. האם עובדת בנקיון והאב עובד במפעל יצור. במשפחה יש 2 ילדים עם מוגבלויות לא פשוטות. בביקור בית שנעשה במקום התגלה בית מצב איום , ולא ראוי למגורים. אנחנו, במחלקת הרווחה התגייסנו למשימה לעשות את המינימום ההכרחי על מנת לאפשר למשפחה לגור בתנאים נאותים. עבור שיפוץ המקום התגייסו לא מעט אנשים טובים - קבלן שיעשה את הפרוייקט בהתנדבות כמעט מלאה, אינסטלטור ועוד אנשי מקצוע שכבר הצליחו לגייס כ- 18000 ש"ח עבור השיפוץ. נותר לגייס כ- 7000 ש"ח להשלמת המבצע, קניית החומרים והתחלת העבודה. לעבודה עצמה יחברו גם בני המשפחה שיעבדו ביחד עם אנשי המקצוע ויעזרו בשיפוץ. כל תרומה שתקדם את המבצע היפה הזה לשיפור איכות חייהם של המשפחה - תהיה מבורכת. בסיום הפרוייקט נעלה תמונות של תוצאות השיפוץ.
מכתב תודה
משפחה מוכרת לרווחה המונה 7 נפשות, 2 בני הזוג עובדים קשה לפרנסתם. האם עובדת בנקיון והאב עובד במפעל יצור. במשפחה יש 2 ילדים עם מוגבלויות לא פשוטות. בביקור
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת