המטרה: טיפול שיניים |
![]() |
עו"ס סדרי דין שיקום נכויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' ט' מונה אם יחידנית, גרושה בת 38, המגדלת ילד המתמודד עם אוטיזם בן 7. אביו של הילד חי בחו"ל ומקיים עמו קשר טלפוני דליל. הילד – ל' מתקשה להסתגל למסגרת חינוכית – ואושרה לו באופן חריג תוכנית חינוכית מיוחדת בבית האם, בפיקוח משרד החינוך זו השנה השנייה. כתוצאה מהכורח המוטל על האם להיות בביתה בזמן החינוך הביתי, נאלצת לעבוד במשק-בית במשך שעות רבות כדי לפרנס את הבית. אילוץ זה מקטין באופן משמעותי את יכולת הפרנסה שלה, ובפועל מתמרנת בין העבודה במשק בית לגידול הילד שלה המתמודד עם אוטיזם. המשפחה מוכרת באגף לשרותים חברתיים על רקע פעלים יוצאים מצרכיו של הילד האוטיסט ובשל מצב כלכלי דחוק מאוד. המשפחה מקיימת אורח חיים צנוע ביותר. האם מתקיימת משכר עבודתה במשק בית ומקצבת נכות של הבן. מקבלת סיוע בשכר דירה ממשרד השיכון, כאם יחידנית המגדלת ילד עם צורך מיוחד. האם והבן גרים בשכירות ונאלצים לשנות מגורים מדי מספר שנים בעל כורחם. האם אינה יכולה כיום לצאת לעבוד בעבודה מסודרת, למרות שהינה בעלת כישורי עבודה טובים ובעלת היסטוריה תעסוקתית רציפה. האם צריכה לעבור טיפול שיניים בעלות של 8,250 ₪. אין באפשרותה לממן טיפול זה, למרות שהינו חיוני לה מאוד מבחינה בריאותית וגם יתרום בוודאי לדימויה העצמי. אין לאם מקורות תמיכה משפחתיים ומקור העזרה היחידי שלה הוא אגף הרווחה (במה שניתן). אגף הרווחה יממן חלק מ- 2,000 ₪ מהטיפול המצויין לעיל, (לא ברור כמה, שכן הבקשה נמצאת כרגע בטיפול אגף הזכאות וגובה הסיוע ייקבע על פי גודל התקציב החודשי שיתחלק בין כל המשפחות באותו החודש) ואת ההפרש בין מה שהאם תקבל היא תוסיף בעצמה. אני פונה ומבקשת, על רקע המתואר לעיל, עזרתכם הנדיבה בתשלום 5,000 ₪ עבור טיפול השיניים שהינו צורך כל כך חיוני עבור האם הזו שמגדלת לבדה ילד עם צרכים מיוחדים. בתודה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין, שיקום נכויות חושיות ואוטיזם אגף רווחה ראש העין.
מכתב תודה
משפחת ב' ט' מונה אם יחידנית, גרושה בת 38, המגדלת ילד המתמודד עם אוטיזם בן 7. אביו של הילד חי בחו"ל ומקיים עמו קשר טלפוני דליל. הילד – ל' מתקשה
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת