המטרה: מוצרי אוכל |
![]() |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
גברת א' י' בת 61, גרושה, אם לשלושה בנים בוגרים הגרים אתה, 2 מהם מוכרים בבריאות הנפש ומקבלים קצבת נכות, ובן נוסף מתמודד עם קשיים תפקודיים ועודף משקל. המשפחה והילדים הבוגרים מוכרים ונעזרים באגף הרווחה. גב' א' י' מתמודדת עם מצב בריאותי ונפשי כרוני לקוי, מתקיימת מנכות של הביטוח הלאומי. מתמודדת עם מצב כלכלי דחוק מאוד. חסרת מקורות תמיכה מכל סוג שהוא פרט לקצבת הנכות. למרות הקשיים שאיתם מתמודדת ממשיכה להתנדב למען ילדים עם צרכים מיוחדים. גב' א' אחרי אירוע מוחי, מתקשה בניידות וזקוקה לעזרת הזולת, נעזרת בהליכה בהליכון, ממעטת לצאת מהבית ושעות מרובות שוכבת במיטה. נמצאת במעקב רפואי קבוע – מתקשה לרכוש התרופות שזקוקה להן ויש לה בעיות שיניים אקוטיות. גב' א' י' נעזרת באגף הרווחה במוצרי אוכל על רקע מצבה הכלכלי הקשה. מדובר באישה צנועה מאוד, הממעטת לפנות ולבקש עזרה, מתביישת שהגיעה למצב כזה. מתמודדת עם חיים מאוד מורכבים, 2 בנים חולי נפש, שחיים עמה. כשכבר פונה לעזרה מדובר בדיני נפשות. אני פונה ומבקשת עזרה ברכישת מוצרי אוכל שזהו צורך חיוני ובסיסי בסך 500 ₪. בכבוד רב, ענבר איריס – עו"ס סדרי דין ומוגבלויות אגף רווחה ראש העין
מכתב תודה
גברת א' י' בת 61, גרושה, אם לשלושה בנים בוגרים הגרים אתה, 2 מהם מוכרים בבריאות הנפש ומקבלים קצבת נכות, ובן נוסף מתמודד עם קשיים תפקודיים ועודף משקל. המשפחה והילדים
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת