המטרה: מכשיר שמיעה |
![]() |
עו"ס משפחה מאיו אָסתר
|
![]() |
שירותים חברתיים מזכרת בתיה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
שושנה (שם בדוי) בת 63, מטופלת במחלקה לשירותים חברתיים מזה שנים רבות בשל קשיים נפשיים וכלכליים. שושנה מתקשה להירדם בלילות, ומצויה במצב רוח ירוד. מאז מבצע "צוק איתן" מדווחת על פחדים וחרדות הקשורים למצבי חירום ובטחון. סביב אירועים ביטחוניים כגון תרגיל צופרים ארצי, חוסר השקט גובר עד לכדי מצבי בכי, בלבול וקושי לתפקד. שושנה במצב רוח ירוד ובמצב רגשי קשה מזה שנים. בנוסף שושנה סובלת מקושי בתפקוד יומיומי על רקע כאבי בירכיים, כאבי גב וקשיים בשמיעה. היא נמצאת במעקב בבריאות הנפש ברחובות ומוכרת במחלקת נפגעי איבה בביטוח לאומי. שושנה עזבה את המפעל המוגן בו שולבה וזאת בשל מצבה הרפואי והרגשי הכרוך בבדיקות והשתתפות בקבוצות טיפוליות. ההיעדרויות הרבות הקשו על יצירת רצף תעסוקתי עד כי כאמור עזבה את המפעל. שושנה מתקשה להישאר לבד לאורך שעות ארוכות ובמיוחד בלילה, נעזרת בקרובים ובשכנות שיהיו איתה בערבים ואף ישנו אצלה. שושנה עומדת לעבור ניתוח להחלפת ברך ובמקביל נזקקת למכשיר שמיעה. אני מבקשת לסייע לה ברכישת מכשיר השמיעה החיוני לה על מנת לאפשר לה לקיים תקשורת עם הסובבים אותה דבר המשמעותי כל כך במצבה הנפשי. שושנה מתקיימת מקצבת נכות בגובה 3,200 ש"ח בלבד. ללא סיוע לא תוכל לרכוש את מכשיר השמיעה שעלותו 2,788 ש"ח (לאחר השתתפות של קופת החולים בסבסוד עלות המכשיר).
מכתב תודה
שושנה (שם בדוי) בת 63, מטופלת במחלקה לשירותים חברתיים מזה שנים רבות בשל קשיים נפשיים וכלכליים. שושנה מתקשה להירדם בלילות, ומצויה במצב רוח ירוד. מאז מבצע "צוק איתן" מדווחת על פחדים
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת