המטרה: אבחון פסיכודיאגנוסטי ל-2 צעירות מהחצר הנשית |
![]() |
עובדת סוציאלית יערה קיפניס
|
![]() |
החצר הנשית ביפו
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
אמירה, בת 28, אם ל-3 ילדים. אמירה גדלה בבית אלים. היא אובחנה בילדותה כבעלת קשיים קוגניטיביים ונשלחה ללמוד בפנימייה. בגיל 12 כשהיתה בפנימייה נאנסה ולאחר מכן ננזפה על ידי המנהל שהתנהגותה לא צנועה. היא חותנה בגיל 16, סבלה מאלימות קשה מצד בעלה ולפני ארבע שנים התגרשה ממנו. אמירה חזרה לבית אימה והחלה לסבול מתופעות שנפוצות אצל נפגעות תקיפה מינית- נטייה לשימוש בסמים, נטייה לפגיעה עצמית והתנהגות מינית סיכונית. בעקבות זאת נזרקה לרחוב. באותה תקופה נכנסה להיריון והחלה טיפול בחצר הנשית. היא החליטה לשקם את חייה והחלה לפעול רבות בנושא: הלכה לטיפול בנושא הורות, נרשמה לטיפול נפשי בפוסט טראומה והשיגה קצבת סיוע בדיור לדרי רחוב. אמירה מבינה שאינה מצליחה לתפקד באופן עצמאי ללא סיוע ולכן היא זקוקה לקצבת נכות שתפרנס אותה ואת התינוקת שלה באופן יציב. פנייתנו לאבחון במימון הרווחה נדחתה.
מכתב תודה
אבחון פסיכודיאגנוסטי ל-2 צעירות מהחצר הנשית
אמירה, בת 28, אם ל-3 ילדים. אמירה גדלה בבית אלים. היא אובחנה בילדותה כבעלת קשיים קוגניטיביים ונשלחה ללמוד בפנימייה. בגיל 12 כשהיתה בפנימייה נאנסה ולאחר מכן ננזפה על ידי המנהל
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת