המטרה: מימון טיפול רפואי שאינו בסל |
![]() |
עו"ס מהרטו ווסה
|
![]() |
אגף שח"ק אור יהודה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במטופלת גרושה מזה הרבה שנים +בן בגיל התבגרות שגדל אצל אביו. מדובר באישה שסובלת מהרבה מאוד בעיות בריאותיות ונמצאת בתהליך של הכרה בביטוח הלאומי. הטיפול שהיא צריכה לעשות הנו טיפול אלטרנטיבי באופן דחוף בשל החמרה במצבה. הטיפול עולה לה כ- 5000 ש"ח - 10 טיפולים באופן עצמאי משום שהיא שאינה יכולה לעשות ביטוח רפואי מושלם על רקע עיקול חשבון בנק בשל חובות שהצטברו לה בעבר וערכה הסדרים לאחרונה. לאחרונה התקיימה פגישה בקופת חולים בכדי למצוא פתרון לסוגיה הזו, אך נכון לעכשיו, היא אינה עובדת וללא תזרים מזומנים וללא כרטיס אשראי, כך שלא ניתן לעשות הרבה, והסבל הולך ומחמיר והטיפולים האלה מאוד מקלים עליה. חשוב לציין כי תקופה ארוכה מתגוררת אצל אמא שלה ואנחנו עובדים על איתה על תחומים רבים בחייה - וועדה רפואית בביטוח הלאומי סיוע חומרי, מזון, מיצוי זכויות בתחום הדיור ועוד. כרגע היא זקוקה מאוד לטיפול אלטרנטיבי , ולאור זאת אני פונה אליכם בבקשה לסיוע ככל שניתן על מנת להקל בכאבה.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת