המטרה: אוכל |
![]() |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' מ' וח' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל – 6 ילדים קטנים בגילאים: מ-10 ועד תינוקת בת 1 שנה. 3 מהילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף אינטנסיבית, על רקע מצוקה כלכלית קשה, מצב בריאותי ונפשי לקוי של אב-המשפחה, המטופל גם פסיכיאטרית, וסביב צורכי הילדים. ההורים בעלי היסטוריה תעסוקתית בעברם, מתמודדים עם משבר כלכלי חריף, על רקע פשיטת רגל של האב בעבר, הריונות סמוכים של האם שקוטעים את הרצף התעסוקתי שלה. האב עבר תהליך שיקום בביטוח הלאומי. עובד במשרה חלקית, ואינו יכול לעבוד במשרה מלאה בשל קשייו הפיזיים. למשפחה נולדה תינוקת. האם כיום מתמודדת עם צורכיהם המיוחדים של הילדים. ההורים נמצאו זכאים לדיור קבע ממשרד השיכון. גרים בשכירות. לפני כחודש נאלצו לעזוב את דירתם האחרונה בשכירות ולעבור לדירה אחרת. אין למשפחה מקורות קיום נוספים, נעזרים באגף בעזרות קונקרטיות מתמשכות. מדובר במשפחה המקיימת אורח חיים צנוע ובסיסי מאוד. על רקע המצב הכלכלי הדחוק של המשפחה ובשל מצב החירום על רקע וירוס "הקורונה" אין למשפחה כסף לאוכל. אני פונה ומבקשת סיוע ברכישת מוצרי אוכל בסך 500 שקל באופן דחוף. בתודה ובברכה, איריס ענבר – עו"ס לחוק סדרי דין ושיקום נכויות חושיות ואוטיזם אגף רווחה ראש-העין.
מכתב תודה
משפחת ב' מ' וח' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל – 6 ילדים קטנים בגילאים: מ-10 ועד תינוקת בת 1 שנה. 3 מהילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת