המטרה: ערסל לאדם המתמודד עם פיגור, אוטיזם וכבדות ראייה |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
|
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת י' נ', מונה אם ה' א' המגדלת ילד בן 22 לבדה, גרושה, אם לשני ילדים בוגרים מנישואין ראשונים החיים מחוץ לבית. האם אפוטרופסית על הבן י' ואין לו קשר עם האב כלל. המשפחה עברה לראש העין לפני מספר חודשים מעיר אחרת. הבן י' בן 22 – נשוא פנייה זו לומד מגיל 6 בבית ספר לחינוך מיוחד לנכים קשים. י' מתמודד עם פיגור - CP, אוטיזם וכבדות ראייה - קולובומה, מתנייד בד"כ ביום יום באמצעות כיסא גלגלים וזקוק לעזרה והשגחה 24/7. מאז פרוץ וירוס הקורונה, המסגרת אליה מוסע י' - סגורה, ונטל הטיפול בו, מוטל על האם לבדה. אמו של י' – גב' ה' א', מטפלת בו בצורה מיטבית וכל משאביה ממוקדים לטובת סיפוק צרכיו הפיזיים והנפשיים של בנה. לאם אין מקורות תמיכה משפחתיים. מקורות הקיום של המשפחה מצומצמים מאוד: קצבת נכות ושירותים מיוחדים ועזרה בשכר דירה. למרות, כישוריה הרבים של האם, וההיסטוריה התעסוקתית שלה לאורך השנים, כיום אינה יכולה לעבוד, וכל משאביה מתמקדים במתן מענים הולמים לצורכי בנה. בזמן חירום זה, הדבר היחידי שיכול להרגיע את י' הוא ערסל מיוחד זוגי (לאם ול-י' שכן י' לא יוכל להתנדנד עליו לבדו רק בליווי מבוגר או אמו), שעלותו 1,290 שקל. על הערסל להיות יציב לכן נבחר סוג הערסל הספציפי הזה. הספק יסבסד את עלות ההובלה על חשבונו. אחד הדברים היחידים שיכול לסייע בהרגעתו של י' הוא פעולה מונוטונית של נענוע שחוזרת על עצמה, במיוחד בזמן התקפים. לאם אין המשאבים לרכוש עבורו משאב זה. אני פונה לקבוצה ומבקשת עזרתה הדחופה לאור המצב הנוכחי (על רקע השבתת המסגרות לחינוך מיוחד על רקע משבר הקורונה) בתרומה לרכישת ערסל זה בסך 1,290 שקל. בברכה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין ומוגבלויות – אגף רווחה ראש העין.
מכתב תודה
ערסל לאדם המתמודד עם פיגור, אוטיזם וכבדות ראייה
משפחת י' נ', מונה אם ה' א' המגדלת ילד בן 22 לבדה, גרושה, אם לשני ילדים בוגרים מנישואין ראשונים החיים מחוץ לבית. האם אפוטרופסית על הבן י' ואין לו קשר
למי אפשר לעזור |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
|
שירותים חברתיים אשכול
|
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
|
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
|
אגף שח''ק אור יהודה
|
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
|
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
עוס משפחה שי אשוש
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
|
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת