המטרה: ארון לחדר ילדים |
![]() |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת א' מונה זוג הורים: האב בן 30 האם בת 29, להם 4 ילדים קטנים, הגדולה בת 6 והקטנה בת שנתיים. האם בהריון מתקדם. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף הרווחה באופן אינטנסיבי סביב מצב כלכלי דחוק (למרות ששני ההורים עובדים בדרך כלל – טרום הקורונה). האב הוצא לחל"ת וחזר, האם עובדת, ועל רקע צורכי הילדים. ראש המשפחה - האב עיוור, התקיים בימים כתיקונם טרום משבר הקורונה מעבודתו כשכיר וקצבת נכות. לאחר שהוצא לחל"ת חזר לעבוד רק לפני מספר שבועות. אשתו שעבדה בחלקיות משרה נאלצה להפסיק עבודתה על רקע הקורונה, וכיום בהריון בחודשים מתקדמים. משק הבית המשפחתי ספג מכה נוראית ממצב החירום הנוכחי. ההורים עברו דירה, מכרו דירתם ועשו מאמץ עילאי לרכוש דירה אחרת, ועברו לכתובת סמוכה לכתובתם האחרונה (נעזרו במשפחת האב). את המשכנתא על הדירה משלמת משפחת האב, וההורים מחזירים להורי-האב כל חודש את ההחזר הנדרש. בהיותם בבית בזמן הקורונה הוצאותיהם גדלו והכנסותיהם קטנו. כיום המשפחה מתמודדת עם מציאות כלכלית דחוקה ביותר שהחריפה בשל משבר הקורונה באופן משמעותי. המשפחה מקיימת אורח חיים צנוע ביותר. ההורים פנו בבקשה לסיוע ברכישת ארון לחדר הנוסף בביתם. אין בידם לשלם עבור צורך זה, למעט השתתפות עצמית זעומה. תודה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין ומוגבלויות אגף רווחה ראש העין.
מכתב תודה
משפחת א' מונה זוג הורים: האב בן 30 האם בת 29, להם 4 ילדים קטנים, הגדולה בת 6 והקטנה בת שנתיים. האם בהריון מתקדם. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף הרווחה באופן
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת