המטרה: 2 מזגנים 1.25 כ"ס |
![]() |
עו"ס מרחבית מאיה בן ארי
|
![]() |
מועצה אזורית מגילות ים המלח
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מ', אם חד הורית ל-3, מתגוררת באחד מישובי ים המלח, הינה עצמאית בתחום הטיפול ההוליסטי ומשבר הקורונה הביא לירידה משמעותית בפרנסתה ועכשיו בעיקבות המלחמה עוד יותר. אחד מילדיה מאובחן על הרצף האוטיסטי וישנן הוצאות רבות סביבו. לאורך השנים, מחלקת הרווחה מסייעת למ' בכל דרך אפשרית - כלכלית ורגשית. לאחרונה, התקלקלו המזגנים בחדרי השינה ותיקונם אינו משתלם, הטמפרטורה בקיץ בים המלח הינה קיצונית ולא ניתן להסתדר ללא מזגנים. המשפחה זקוקה ל-2 מזגנים של 1.25 כ"ס בכדי לשרוד את מזג האוויר באזור.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת