המטרה: סיוע בתשלום חוב לחברת חשמל |
![]() |
עו"ס נוער מיטל צור
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים בת ים
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ח' אם חד הורית לשני מתבגרים, מתמודדת עם דיכאונות וקשיים נפשים רבים ומטופלת במרפאה לבריאות הנפש. בעברה מערכות יחסים אלימות ושימוש בחומרים ממכרים מהם נגמלה והיא נקייה כבר 16 שנים. בעקבות מצבה בנפשי ח' אינו יכולה לעבוד ומתקשה עמוד בתשלומים השוטפים. הוריה של ח' נפטרו, אביהם של הילדים אינו בקשר והיא מתודדת לבדה ללא מערכות תמיכה. לאחר חיים קשים ומורכבים ח' רוצה לפתוח דף חדש בחייה, לנסות להשתק ואף לחזור לעבוד, אך החרדות הכלכליות והמתח הרב בעקבות האיום התמידי בניתוק החשמל משפיע לרעה על מצבה הנפשי ועל תפקודה. על מנת להתחיל דף חדש היא רוצה לנסות לסגור את החובות והתלשומים השונים וזקוקה לסיוע בכך.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת