המטרה: מקרר ומכונת כביסה |
עובדת סוציאלית מיכל שטיינוורצל
|
|
אגף רווחה עיריית יהוד
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מ. אם חד הורית צעירה לילד בן שנתיים, שנולד מחוץ למסגרת הנישואים. האם מתקיימת מהכנסה נמוכה מעבודה כסיעת בגן ילדים, אבי בנה לא מגלה אחריות לקשר רציף עם הילד, ולא בתשלום מזונות. האם התגוררה עד לאחרונה בבית הוריה. עקב צפיפות הדיור, חוסר בפרטיות, נוצרו מתיחויות בינה ובין ההורים, שאף הם מוכרים לנו עם בעיות סוציאליות מורכבות. בתהליך טיפולי ממושך של שנה, שמטרתו הייתה לסייע לאם הצעירה לצאת לתא עצמאי משלה. לאחר שהאם התמודדה, עם פחד מצעד זה, שנבע מקשיים כלכלים, חשש מהתמודדות לבד עם כלכלת הבית, טיפול בבנה. האם עברה תהליך משמעותי ,כשחלק מהתהליך הנו הצעד שעשתה בהשכרת דירה בימים אלו. הקושי העיקרי כיום במעבר הפיזי לדירה שסוף סוף שכרה, הוא המצוקה הכלכלית שמונעת ממנה לרכוש מוצרי חשמל בסיסים לביתה, מקרר ומכונת כביסה. נודה על כל תרומה שלכם שתסייע לה ביציאה לבית משלה ולהמשך התהליך היפה והמשמעותי שעשתה.
מכתב תודה
מ. אם חד הורית צעירה לילד בן שנתיים, שנולד מחוץ למסגרת הנישואים. האם מתקיימת מהכנסה נמוכה מעבודה כסיעת בגן ילדים, אבי בנה לא מגלה אחריות לקשר רציף עם הילד, ולא
למי אפשר לעזור |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
|
שירותים חברתיים אשכול
|
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
|
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
|
אגף שח''ק אור יהודה
|
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
|
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
עוס משפחה שי אשוש
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
|
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת