המטרה: מכשיר שמיעה |
![]() |
עובדת סוציאלית איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ל' י' מוכרת ומטופלת באגף הרווחה בראש-העין על רקע מצב כלכלי דחוק, היות האם גרושה, נפגעת אלימות בעברה ומפרנסת יחידה ל- 3 ילדים, אחד מהם מתמודד עם כבדות-שמיעה וצרכיו המיוחדים. האם עובדת בשתי עבודות כדי לקיים את עצמה ואת ילדיה. אינה מקבלת מזונות (גרושה נרקומן חי באילת ואינו בקשר עם הילדים), חסרת עורף משפחתי ואין לה מקורות תמיכה כלכליים, פרט לשכר עבודתה כשכירה. גב' ל' י' מתמודדת עם מצב כלכלי דחוק ונעזרת בנו לעזרות קונקרטיות יומיומיות כולל גמ"ח אוכל לעיתים. הבן בן ה- 17, זקוק בדחיפות למכשיר שמיעה באוזן אחת – על רקע ירידה מעורבת/חמורה באוזן ימין, וירידה קלה באוזן שמאל. קניית המכשיר הינה חיונית לשיפור איכות חייו בצורה משמעותית ויסייע לו לתפקד בצורה מיטבית בפנימיה בה הוא לומד. עלות מכשיר שמיעה: 6,949.57 ₪. השתתפות משרד הבריאות במכשיר הינה: 4,615.38 ₪. על האם להשלים עוד 2,731 ₪, ואין לה מהיכן לגייס את הכסף. אני פונה ומבקשת עזרתכם במימון היתרה בסך 2,500 ₪, את ההפרש האם תשלם.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת