המטרה: מיטה ותנור |
![]() |
עו"ס לירז נקי
|
![]() |
מועצה אזורית מטה יהודה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ל' מוכרת ומטופלת על-ידי לשכתנו משנת 2008 על רקע מצב כלכלי קשה, וקושי בתפקוד הורי. האב, עובד כשכיר בעבודת כפיים משתכר כ- 6000 ₪ והאם עובדת במשק בית. האם עברה תהליך משמעותי בקבוצת תעסוקה דרך הרווחה "בעצמי" ונמצאת בתקופת שינוי משמעותית מבחינה תעסוקתית. המשפחה מתמודדת עם קשיים כלכליים רבים. מתגוררים בשכירות, בקראון בן שלושה חדרי שינה קטנים. רוב הילדים מתגוררים בבית ומתקיימים ממשכורת האב על סך 6000 ₪ וקצבת ילדים. המשפחה מתגוררים במושב מרוחק מהעיר, ללא רשת תמיכה חברתית או משפחתית. משתדלים לדאוג לילדיהם כפי שיכולים. המשפחה מבקשים סיוע בקניית מיטה לילדים ( כיום ישנים על מזרונים ברצפה). אגף הרווחה בסיוע של הקרן לידידות עזרו למשפחה ב2000 ₪ עבור קניית המיטה. אך על מנת לקנות את המיטה המשפחה זקוקים לסיוע נוסף של 800 ₪ ואין ביכולתם להוסיף את הסכום ולכן קניית המיטה נדחית שוב ושוב. בנוסף, המשפחה מבקשת עזרה בקניית תנור . התנור שבביתם כבר אינו עובד בצורה תקינה ובהמשך לשינוי התעסוקתי שאם המשפחה עוברת, היא זקוקה לתנור על מנת להרוויח את לחמם. לאם כישורים רבים בתחום האפייה והבישול. תנור יכול לאפשר לאם להכין חלות ועוגות לשבת ולמכור אותם.
מכתב תודה
משפחת ל' מוכרת ומטופלת על-ידי לשכתנו משנת 2008 על רקע מצב כלכלי קשה, וקושי בתפקוד הורי. האב, עובד כשכיר בעבודת כפיים משתכר כ- 6000 ₪ והאם עובדת במשק בית. האם
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת