המטרה: מלגת לימודים |
![]() |
עו"ס אופיר טוופוריק
|
![]() |
מנהל הרווחה חולון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
א' אם חד הורית, בנה בגיר, מטופלת ביחידה להתמכרויות זה 4 שנים. במהלך תקופה זו עברה תהליך שיקום מדהים ומרגש. א' הפסיקה את השימוש בסמים, שהתה במרכז יום לנפגעי סמים וסיימה אותו בהצלחה רבה. במסגרת תהליך השיקום עברה גם שיקום מקצועי וכיום עובדת במשרה מלאה כסייעת בגן ילדים, בנוסף עובדת כמדריכה לנשים מכורות ומסייעת להם להחלים. יחד עם זאת עבודות אלו שכרן נמוך ואינן מספיקות לכסות את הוצאותיה ומחייתה. מדובר באשה רגישה ויקרה אשר מסורה ומחוייבת לדרך הטיפול ומוקירה כל שרות הניתן לה על ידינו. בשנה האחרונה התחילה ללימודים אקדמאיים בבית ברל ומסיימת את שנתה הראשונה לתואר ראשון. מיותר לציין כי זה הישג מדהים עבור אדם אשר עבר חוויות חיים לא פשוטות ופנה לסמים כדרך התמודדות. א' מתקשה לעמוד בתשלומים לבית ברל למרות המלגה חלקית אשר מסייעת לה אך זקוקה לסיוע נוסף. אני פונה אליכם לקחת חלק במטרה זו ולסייע בתהליך השיקום וחזרתה לחברה של א'
מכתב תודה
א' אם חד הורית, בנה בגיר, מטופלת ביחידה להתמכרויות זה 4 שנים. במהלך תקופה זו עברה תהליך שיקום מדהים ומרגש. א' הפסיקה את השימוש בסמים, שהתה במרכז יום לנפגעי סמים
מכתב תודה
א' אם חד הורית, בנה בגיר, מטופלת ביחידה להתמכרויות זה 4 שנים. במהלך תקופה זו עברה תהליך שיקום מדהים ומרגש. א' הפסיקה את השימוש בסמים, שהתה במרכז יום לנפגעי סמים
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת