המטרה: סיוע ברכישת ארון |
![]() |
עו"ס משפחה
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים קרית עקרון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ל', בשנות ה-40 לחייה, נשואה ללא ילדים, טופלה בעבר כנערה על רקע אלימות במשפחה. לפני כ-5 חודשים פנתה לרווחה במצוקה רבה עקב משבר אישי חמור שחוותה בשנה האחרונה ואשר הביא לפגיעה והידרדרות קשה במצבה הבריאותי, הנפשי והכלכלי. קודם למשבר, תפקדה ל' כאדם מן השורה ועבדה ברציפות שנים רבות, ובתרומה רבה לקהילה. מאז המשבר סובלת ל' מהתקפי חרדה ופניקה, מטופלת בבריאות הנפש, ואובחנה כסובלת מ-PTSD ודיכאון, בעלה של ל' סובל אף הוא מ-PTSD ברמה חמורה. לאור מצבם הבריאותי, נפגע תפקודם של שני בני הזוג אשר נעדרים מסוגלות לצאת לשוק העבודה ולכלכל עצמם בכבוד. אי לכך, הדרדר מצבם הכלכלי באופן דרסטי באופן שאינו מאפשר להם לעמוד בתשלומים אף לצרכים בסיסיים הכוללים דיור, מזון, תרופות וציוד בסיסי. בביקור בית שנערך בבית המשפחה - הבית נראה מוזנח ודל בריהוט. בחדרם של בני הזוג חסר ארון ולפיכך בגדיהם וחפציהם מפוזרים ברחבי הבית. מחלקתנו התגייסה לסיוע ברכישת ארון, אך עדיין נותרה יתרה של 700 ש"ח אותה ל' צריכה לשלם וכאמור לאור מצבה החמור אין באפשרותה. נודה על עזרתכם בגיוס 700 ש"ח הנוספים.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת