המטרה: טיפול ריגשי |
![]() |
מנחת משפחות רותי פלהיימר
|
![]() |
ארגון כתף לכתף
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחה צעירה בת 5 חמש נפשות נמצאת על סף קריסה כלכלית וזוגית. אב המשפחה, משה (בן 27), סובל מחוסר יציבות נפשית משמעותית, המשפיעה באופן קשה על המצב התעסוקתי והפיננסי, וכן על האווירה הכללית בבית. כיום, ההכנסה המשפחתית החודשית עומדת על כ-3,000 שקל בלבד, לאחר שנה שבה האב לקה בהתמוטטות נפשית ולא עבד. בימים אלה עושה המשפחה מאמצים רבים לצאת ממעגל הקושי, גם באמצעות ליווי אישי מצדי. הודות לתוכנית שאימצו, הם מצליחים לשנות נתיב ולקדם את מטרותיהם בתחומים השונים. אחד החסמים המשמעותיים, המקשה על שינוי דרך החיים, הוא מצבו הנפשי של האב, שדרוש לו טיפול נפשי-רגשי. טיפול במרפאות ציבוריות אינו יכול להיות פיתרון יעיל כרגע, מאחר שהתורים ארוכים מאוד וההמתנה בהתאם. מעבר לכך, העלויות יהיו גבוהות בשל נסיעות מהיישוב שבו מתגוררת המשפחה אל המרפאה הציבורית בעיר. היות ומצבה הכלכלי של המשפחה אינו מאפשר מימון טיפול מתאים, אני פונה אליכם בכל לשון של בבקשה לסייע למשה במימון הטיפול, שהצלחתו תשפיע בסבירות גבוהה על כלל התחומים, תסייע לו לשמור על יציבות בתעסוקה וכן להתנהל נכון יותר בכל מערכות החיים.
מכתב תודה
משפחה צעירה בת 5 חמש נפשות נמצאת על סף קריסה כלכלית וזוגית. אב המשפחה, משה (בן 27), סובל מחוסר יציבות נפשית משמעותית, המשפיעה באופן קשה על המצב התעסוקתי והפיננסי, וכן
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת