המטרה: טיפולי שיניים |
![]() |
פקידת סעד לסדרי דין וראש צוות מיכל שוורץ
|
![]() |
לשכת רווחה לאזרחים ותיקים
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מ' קשיש, בן 72, ערירי- אלמן ללא ילדים, מתגורר בדירת עמידר עם בן דודתו המתמודד עם מחלת הסרטן, מוכר לשירותנו על רקע מצוקה כלכלית וזכאות לשעות סיעוד מרביות הניתנות מטעם המוסד לביטוח לאומי עקב, נכות רפואית חמורה ונזקקות לסיוע תפקודי בפעולות היום-יום כמו: עזרה ברחצה, הלבשה, הכנת ארוחות ועריכת קניות. מ' סובל מבעיות רפואיות מורכבות הכוללות סכרת, כולסטרול, דמנציה, הפרעות בזיכרון, גמגום וקשיים בהליכה, זאת לצד פגיעה מוחית שעבר בצעירותו בגיל 32. לאחרונה חלה ירידה ניכרת במשקלו שככל הנראה נובעת מקשיים באכילה ובלעיסת המזון. בנוסף לאי הצלחת טיפולו הקודם שהסתכם בהרכבת תותבות בלבד והישארותו ללא שיניים כלל. בהתאם להמלצה רפואית שנמסרה למחלקתנו נראה, כי לא קיים טיפול שיניים חלופי בעלות מוזלת יותר מלבד השתלות. הצעת המחיר שהתקבלה מהמרפאה הנה בסך 11,600 ₪. לאור אי מסוגלות הקשיש בעמידה בנטל הוצאות גבוהות אלו, ניתן מימון חלקי לטיפול מטעם הרווחה. אי לכך, אנו פונים לסיועכם בסך 5000 ₪ במטרה לשפר את איכות חייו ולמנוע התדרדרות עתידית במצבו. כל סיוע מצדכם יתקבל בברכה.
מכתב תודה
מ' קשיש, בן 72, ערירי- אלמן ללא ילדים, מתגורר בדירת עמידר עם בן דודתו המתמודד עם מחלת הסרטן, מוכר לשירותנו על רקע מצוקה כלכלית וזכאות לשעות סיעוד מרביות הניתנות מטעם
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת