המטרה: סלי מזון שבועיים עבור משפחה נזקקת |
![]() |
עובדת סוציאלית בתים חמים. אופיר רוזנפלד
|
![]() |
בתים חם - משפחה הרצליה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
שמי אופיר, אני עובדת סוציאלית בבתים חמים לנוער במצוקה בעריית הרצליה. מחפשת עבור משפחה בת 5 נפשות תרופה של סל מזון שבועי או שובר עבור רשתות מזון. מדובר באם חד הורית לא סיוע כלכלי או מזונות המגדלת 4 ילדים בגפה, מוכרת לרווחה אך אינה מצליחה להסתייע בסלי מזון. לא פעם מתעורר קושי וניכר כי הביטחון התזונתי של האם והילדים ירוד. בנוסף, בין הילדים נערה שהגיע לפרק גיל ההתבגרות וצריכה תרומה של עזרה שלישית.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת