המטרה: מכשיר שמיעה |
![]() |
עוס מרכז עוצמה רעות זוהר
|
![]() |
רווחה קהילתית דימונה
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ע', אישה בת 55 מתגוררת בדימונה, אלמנה +5 ילדים, מתגוררת בגפה. מתמודדת עם בעיות שמיעה מעל 15 שנה. בעקבות מצבה הכלכלי, היה ביכולתה לרכוש רק מכשיר שמיעה לאוזן אחת, איתו הייתה לאורך כל השנים. מתוך כך, ע' שמעה לאורך השנים רק מאוזן אחת. איכות חייה של ע' נפגם משמעותית, היא מתקשרת ומתפקדת בקושי רב בשיח בקהילה ומול מוסדות עירוניים. בחודשים האחרונים מצבה התדרדר גם באוזן המטופלת והיא נזקקה בדחיפות למכשירי שמיעה מותאמים אישית לשתי האזניים. ע' עברה טרגדיה קשה לאחר שלפני 5 שנים התאלמנה מבעלה שהיה עמוד התווך שלה רגשית וכלכלית. מאז מותו מצבה הכלכלי של ע' התדרדר משמעותית והיא חיה בחוסר גדול, מה שלא מאפשר לה לרכוש מכשירי שמיעה לאזניים. מבקשת את עזרתכם לסייע לע' לרכוש מכשירי שמיעה חדשים, ובכך לשפר משמעותית את איכות חייה. תודה רבה (:
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת