המטרה: תווי קנייה |
![]() |
עוס משפחה אלונה פלדמן
|
![]() |
ו' אשדוד
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
המשפחה מורכבת מזוג נשואים המתקיימת מקצבאות נכות של שני בני הזוג. האב מוכר בביטוח לאומי, בעל 100% נכות כללית. האב סובל מבעיות אורתופדיות רבות, עבר מספר ניתוחים שאחריהם ירד בכ 70 ק"ג. מתקשה לתפקד פיזית ביומיום ונזקק לקצבת שירותים מיוחדים. האם מוכרת בביטוח לאומי, בעלת 100% נכות כללית. האם סובלת מפיברומיאלגיה, סכרת , בעיות לב ומבעיות אורתופדיות שונות. ההכנסה הכוללת של בני הזוג היא קצבאות נכות ושירותים מיוחדים של שני בני הזוג על סך 10,300 ₪. ההוצאות העיקריות של המשפחה הן - משכנתא על סך 4,000 ₪ ותרופות על סך 1,400 ₪. לבני הזוג אין חובות. בני הזוג מתקשים לבצע את המטלות היומיומיות כמו קניות, ניקיון, בישול. הם נזקקים לסיוע של הילדים אך גם הם לא תמיד פנויים לעזור. הבן הגדול לא בקשר עם ההורים ולא מסייע להם. למשפחה אין גורמי תמיכה משמעותיים. מחלקת הרווחה מסייעת למשפחה במיצוי זכויות , סיוע לחגים, סלי מזון במהלך השנה אך בני הזוג נמצאים היום במצב של חוסר ביטחון כלכלי. אנו מבקשים לסייע למשפחה בתווי מזון ולהקל עליהם בתקופה קשה זו.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת