המטרה: טיפול פסיכותרפי |
![]() |
מתאמת טיפול חן כתאל
|
![]() |
יהוד מונוסון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ח׳, בן 24, מאובחן CPTSD בשילוב הפרעה ביפולארית ופיברומיאלגיה על רקע פגיעה בפעולות איבה וטראומות קשות. משפחתו של ח' מצויה במצוקה כלכלית קשה. אימו חד הורית, ואבי המשפחה אינו בקשר איתם. לח' מוטיבציה רבה להשתקם. הוא מטופל תרופתית אך הוא זקוק גם לטיפול פסיכותרפי אותו אין לו אפשרות לממן מאחר והוא מתקיים מקצבת ביטוח לאומי בלבד. נודה לעזרתכם במימון הטיפול על מנת לאפשר לו להשתקם.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת