המטרה: סיוע בהכשרה תעסוקתית |
![]() |
עובדת סוציאלית מיכל שטיינוורצל
|
![]() |
אגף רווחה עיריית יהוד
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
א בת 40, נשואה ואמא ל-4 בנות מוכרת ברווחה ביהוד מזה שנים רבות. עובדת היום כמלווה בהסעות של תלמידים, וכן בעסק שלה ושל בעלה לאירועים. החלום שלה הינו ללמוד עיצוב והפקת אירועים על מנת להצליח להרים את העסק המשפחתי שלה ולהתפתח בתחום הפקת אירועים ועיצוב בצורה מקצועית וטובה ובכך להצליח להגדיל את ההכנסה המשפחתית שלהם בבית. בני הזוג שרוים במצוקה כלכלית ונעזרים במחלקתינו, הם נמצאים בחובות גבוהים מאוד בשל קשיים כלכליים במשך שנים, והיום עושים תהליך שינוי משמעותי במסגרת עמותת כתף לכתף ומצליחים לאט לאט לסגור את החובות שלהם העומדים היום על סך של 200,000 שקלים. בשל הרצון שלהם להצליח לעשות שינוי בחייהם ולהצליח לצאת לדרך חדשה ללא חובות והצלחה כלכלית ומשפחתית א רוצה לצאת וללמוד בצורה מקצועית ומסודרת עקב הקשיים הכלכליים היא לא מסוגלת לממן את עלות הלימודים ,עמותת כתף לכתף תסייע ב-4000 ₪,יש צורך בתרומה נוספת של כ-3000 ₪,כדי שהמשפחה תוכל לעמוד במימון הלימודים. אנו תקווה שנוכל לגייס תרומה חשובה זאת, זהו צעד שיכול לשנות את חייה ואת חיי המשפחה לטובה ולעזור לפתוח דף חדש בחייה.
מכתב תודה
א בת 40, נשואה ואמא ל-4 בנות מוכרת ברווחה ביהוד מזה שנים רבות. עובדת היום כמלווה בהסעות של תלמידים, וכן בעסק שלה ושל בעלה לאירועים. החלום שלה הינו ללמוד עיצוב והפקת אירועים
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת