המטרה: סיוע בסל מזון |
עובדת סוציאלית ענבר שירה מדמוני
|
|
שיקום ראשון לציון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במשפחה בת 4 נפשות. אב גרוש ושלושה ילדיו. האחד עם צרכים מיוחדים המתגורר בבית, חייל אשר חוזר כל יום הביתה ובן בגיר. המשפחה זקוקה לסיוע ברכישת מזון ושתיה לקראת חג הפסח. לאב חובות רבים עוד מתקופת הנישואים שרובם רשומים על שמו. בעקבות הגירושים שלא פשוטים סיכמו על חלוקה של רכוש באופן כזה שהותיר את האב עם חובות שמאוד מתקשה לעמוד בהם. לקראת הפסח הקרוב מבקש עזרה בכל דרך אפשרית לרכישת מזון. אודה לכל סיוע למשפחה זו.
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת