המטרה: ביגוד לתינוקות |
![]() |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
לקבוצה תורמים שקוף, שלום, הנידון: משפחת ש' נ' וא' זוג הורים חרשים – בקשה לביגוד לתינוקות – ראש העין משפחת ש' מונה זוג הורים חרשים: האב נ' והאם א' בני 30. להם 2 ילדים: בת בת 3 וחצי ובן בן 3 חודשים. האם בחופשת לידה. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף הרווחה סביב צורכי ההורים החרשים. האב – נ' מקבל קצבת נכות ופתח עסק גינון בליווי ביטוח לאומי. האם א' מקבלת קצבת נכות וטרום-לידת התינוק השני, עבדה בחברה פרטית. מתכוונת לחזור לעבוד לאחר חופשת לידה. הזוג מתגורר בדירה בשכירות פרטית, מסתייעים חלקית בתשלום שכר דירה במשרד השיכון. לשני ההורים משפחות מוצא שאינן יכולות לסייע להם כלכלית. אם-האם מתגוררת בבית שמש ומסייעת לעתים בטיפול בילדים כשיכולה. הורי האב גרושים, אביו במצב סיעודי ואמו מתגוררת בראש העין מטופלת באגף הרווחה. לאב עוד אח חירש. הזוג מתמודד עם מציאות כלכלית דחוקה. הם עושים ככל שביכולתם לקיים את עצמם בצורה מיטבית אולם מצבם הכלכלי אינו שפיר. לאב יש רצון עז להיות עצמאי בתפקודיו ופתח עסק בגינון – בו עובד שעות רבות לקיום ופרנסת המשפחה. ההורים בצר להם, פנו לעזרת האגף, וביקשו עזרה נקודתית וחד-פעמית ברכישת בגדי תינוקות לילד בן ה- 3.6 ולתינוק בן 3 החודשים. אין בידם לקנות להם בגדים חדשים. אגף הרווחה אינו יכול לסייע בעניין זה. מדובר בשני הורים חרשים, המתמודדים עם לקות חושית, מקבלים קצבת נכות ועובדים – המנסים בכל דרך לקיים את עצמם באופן עצמאי. על רקע המתואר לעיל, אני פונה לקבוצה ומבקשת תרומה חד-פעמית בסך 500 שקל. בברכה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין ושיקום מוגבלויות אגף רווחה ראש העין.
מכתב תודה
לקבוצה תורמים שקוף, שלום, הנידון: משפחת ש' נ' וא' זוג הורים חרשים – בקשה לביגוד לתינוקות – ראש העין משפחת ש' מונה זוג הורים חרשים: האב נ' והאם א' בני 30. להם 2
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת