המטרה: יישור שיניים - טיפול אורטודנטי |
![]() |
עובדת סוציאלית דלית בוקובזה
|
![]() |
אגף הרווחה בית שמש
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
נער בן 13 וחצי, בן למשפחה קשת יום. שולב בפנימיה לפני מספר שנים במצב רגשי, חברתי ולימודי קשה. הנער התקדם מאוד בפנימיה מכל הבחינות. כיום הנער מרגיש קושי עם מראה שיניו (שאכן זקוקות ליישור). הנער מבקש כבר שנה וחצי מהוריו טיפול שיניים אורטודנטי, ההורים מנסים אך מתקשים לגייס את המימון לכך. אנו מבקשים את עזרת התורמים במימון טיפול שיניים אורטודנטי לנער. מצאנו רופא שיניים שמסכים לסכום מינימלי, אודה לעזרתכם
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת