המטרה: סיוע בהובלת דירה |
![]() |
עו"ס מלי פוסט מילר
|
![]() |
מנהל הרווחה חולון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במשפחה בת 5 נפשות. אבי המשפחה, עד לפני 6 שנים, עבד בעבודה טובה והתפרנס בכבוד. במסגרת העבודה עבר תאונה שבה נכווה ברוב חלקי גופו ומאז מוכר כפוסט טראומטי עם נכות. כיום עובד בשיקום תעסוקתי במפעל מוגן עבור שכר זעום. אם המשפחה לא מתפקדת מבחינה תעסוקתית. בשנים האחרונות נאלצה להתמודד עם הבן שלקה בדיכאון ולא תפקד. הם עברו איתו התמודדות קשה מבחינה פסיכיאטרית. לבני הזוג שתי בנות נוספות. האחת, בגירה שהחלה לימודים אקדמאיים ונשרה בשל קשיי מימון והסיוע הכספי להוריה ובת נוספת הלומדת בבית ספר יסודי. לאורך השנים, המשפחה נעזרת ברווחה בצרכים שונים לרבות סלי מזון בחגים וחבילות מזון כשמתאפשר בשוטף. מצבה הכלכלי של המשפחה מאד קשה והם התקשו לעמוד בשכירות. לפני מס' חודשים, אושרה להם דירה מעמידר. זו היתה בשורה מרגשת ומשמחת עבור המשפחה. אני מבקשת להיעזר בעמותה בגיוס חלקי בהובלה. המשפחה תשתתף בעלות ההובלה בכמחצית הסכום. תבורכו
מכתב תודה
מדובר במשפחה בת 5 נפשות. אבי המשפחה, עד לפני 6 שנים, עבד בעבודה טובה והתפרנס בכבוד. במסגרת העבודה עבר תאונה שבה נכווה ברוב חלקי גופו ומאז מוכר כפוסט טראומטי עם נכות.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת