המטרה: ארונות מטבח, שיש וכיור |
![]() |
עו"ס משפחה כפיר אוזמו
|
![]() |
מחלקת רווחה ראשון לציון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
אני פונה לקבוצה בבקשה לגייס תרומות עבור משפחה הנזקקת לארונות מטבח, שיש וכיור מטבח חדשים. מדובר במשפחה המונה 3 נפשות, זוג הורים לבת קטינה המתקיימים מקצבת נכות. המשפחה מוכרת בלשכתנו מזה מס' שנים סביב מצב סוציו-אקונומי קשה מאוד, בעיות משפחתיות ובעיות בריאותיות של שני בני הזוג. המשפחה מתגוררת בדירה שאינה ראויה למגורי אדם ובמצב תברואתי קשה ביותר. המטבח בדירה אינו נגיש לשימוש, ארונות המטבח רקובים לגמרי, כיור המטבח קרס והוצא מכלל שימוש ובעקבות כך גם מכונת הכביסה אינה פעילה מאחר והחיבור אליה היה דרך כיור המטבח. לפני כחודש סייענו למשפחה בפינוי וניקיון הדירה מאשפה רבה שהצטברה וכעת כל שנותר הוא להחליף את המטבח הקיים. אודה להתגייסותכם באיסוף תרומות למשפחה. מדובר בסיוע שישפר משמעותית את איכות חייה של המשפחה ואת רווחתם הנפשית והפיזית.
מכתב תודה
אני פונה לקבוצה בבקשה לגייס תרומות עבור משפחה הנזקקת לארונות מטבח, שיש וכיור מטבח חדשים. מדובר במשפחה המונה 3 נפשות, זוג הורים לבת קטינה המתקיימים מקצבת נכות. המשפחה מוכרת בלשכתנו
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת