המטרה: תווי מזון |
![]() |
עו"ס משפחה אלונה פלדמן
|
![]() |
ו' אשדוד
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
מדובר במשפחה המורכבת מאם חד הורית ושלושה ילדים קטינים אשר מתגוררת בשכירות. המשפחה מוכרת ברווחה כשנה וחצי על רקע גירושין, תפקוד הורי ובעיות כלכליות. לדברי האם, במהלך הנישואים אב הילדים היה שותה אלכוהול ומעשן סמים, ובשל כך לא היה מחזיק מעמד בעבודה מסודרת ולרוב לא עבד. האם נאלצה לפרנס את המשפחה לבדה ועבדה בעיקר בתחום הציפורניים. לאחר כ7 שנות נישואים הזוג התגרש. האב בקשר טלפוני עם הילדים ולוקח אותם כל שבת שניה. לדברי האם הוא לא משלם מזונות בצורה סדירה, ועד כה ניסתה להגיע אתו להסדר. אך זה לא צלח וכיום היא נאלצת לפנות לביטוח לאומי בבקשה לתשלום מזונות. לאחר הגירושים של ההורים, לילדים החלו בעיות רגשיות ובעיות התנהגות והאם מתקשה להשתלט עליהם. המשפחה הופנתה מטעמינו למרכז הורים ילדים לטיפול משפחתי. המשפחה המורחבת של האם מסייעת לעיתים רחוקות, והיא הנאלצת להתמודד עם הקשיים היומיומיים הכרוכים בגידול ילדיה לבדה. האם אישה אינטליגנטית, חרוצה, מנסה להתפרנס בכבוד עצמה בתחום הציפורניים ומשתפת פעולה עם גורמים טיפוליים באופן מלא. בשל המזונות הלא סדירים והכנסה נמוכה מהעבודה היא מתקשה לספק לילדים את הצרכים הבסיסיים כמו ריהוט וקניית מצרכים. מחלקת הרווחה סייע למשפחה בקניית ריהוט וכרטיסי מזון לחגים. אך יש צורך בסיוע נוסף.
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת