המטרה: 2 מיטות לילדים |
![]() |
עו"ס סדרי דין שיקום נכויות חושיות ואוטיזם איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ו' ג' וש' מונה זוג הורים, שניהם עלו מדרום אמריקה, הורים לשני ילדים: ילדה בת 12, בעלת לקות למידה לומדת בכיתה קטנה, ובן בן 11 המתמודד עם אוטיזם בתיפקוד בינוני. המשפחה מוכרת ברווחה על רקע התמודדותם עם שני ילדים בעלי צרכים מיוחדים ועם מצב כלכלי דחוק. שני ההורים עובדים כשכירים, גרים בשכירות, וחסרים במקורות תמיכה משפחתיים או כלכליים. מדובר במשפחה נורמטיבית שמתמודדת עם פעלים יוצאים מגידול שני ילדים עם צרכים מיוחדים ומצב כלכלי דחוק, למרות שמדובר בשני הורים עובדים. המשפחה מוציאה כל חודש הוצאות כספיות גדולות על מתן מענים לילדים והתמודדות ההורים עם צורכיהם מורכבת ולא פשוטה. שני הילדים זקוקים למיטות. המיטות הקיימות כיום אינן תקינות. אין בידי המשפחה לממן קניית מיטות לילדים. התרומה מיועדת לסייע למשפחה ולילדים המתמודדים עם איכות חיים מורכבת. עלות 2 מיטות לילדים הינה: 2,400 ₪ כולל הובלה והרכבה. המשפחה תממן 400 ₪ מסך העלות הנדרשת. מבקשת סיוע של 2,000 ₪.
מכתב תודה
משפחת ו' ג' וש' מונה זוג הורים, שניהם עלו מדרום אמריקה, הורים לשני ילדים: ילדה בת 12, בעלת לקות למידה לומדת בכיתה קטנה, ובן בן 11 המתמודד עם אוטיזם בתיפקוד
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת