המטרה: מטפלת לתינוקת לאם חולת סרטן |
עו"ס סדרי דין שיקום נכויות איריס ענבר
|
|
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת נ' מונה זוג הורים – האם מ' בת 38, במקצועה רואת-חשבון, אינה עובדת. האב א' בן 40 מוכר כנכה צה"ל פגוע ראש. לזוג 2 ילדים: ילד בן 2.6 ותינוקת בת 0.4 חודשים שהגיעו אחרי מספר רב של הפריות מבחנה (58 ניסיונות). הילדים מתמודדים עם סוג של כשל חיסוני וכל מחלה שלהם מלווה באשפוז בבית חולים. המשפחה מוכרת באגף מ- 8.18 ממועד מחלת האם בסרטן. טרום גילוי הסרטן - הייתה האם בשמירת הריון במשך מספר חודשים ונעדרה רבות ממקום עבודתה ואחרי שנולדה התינוקת התגלה גידול סרטני סרקומה בירך שמאל, בדרגה 4. עברה טיפולי כימותרפיה ולפני שבוע עברה ניתוח להסרת הגידול הסרטני מהירך. כרגע במחלקת שיקום בבית החולים. האב – שהינו פגוע ראש, מטפל בילדים הקטנים ונעזר באגף הרווחה רבות ובקהילה שהתגייסה לסייע בארוחות חמות ובעוד עזרות קונקרטיות במידה המרבית. בסמוך להתפרצות המחלה היה צורך לטפל בתינוקת שהייתה בת חודשיים. האב היה צריך ללוות את האם לטיפולים באופן יומיומי ולקחת את הילד למעון ברעננה (שנערך לקלוט אותו על כל המורכבות הכרוכה בכך) ולהחזירו. בכל פעם שאחד מהילדים היה חולה זה נגמר באשפוז על רקע הכשל החיסוני שאיתו מתמודדים שניהם. לשני ההורים אין מערכות תמיכה משפחתיות והם נאלצים להתמודד כמעט לבד מול מציאות חיים קשה מאוד. המשפחה מתקיימת מנכות האב 2,000 ₪ ממשרד הביטחון ומנכות האם פלוס שירותים מיוחדים סך 5,500 ₪, אלו מקורות הקיום היחידים של המשפחה. ממשפחה שהתפרנסה יפה (האם השתכרה משכורות יפות) הפכו להיות נזקקים ונצרכים גם מבחינה כלכלית. המשפחה מתגוררת בשכירות ומשלמת שכ"ד כ- 3,500 ₪ (לא מקבלים סיוע בשכ"ד). מדובר בזוג צעיר ללא מערכות תמיכה (הורים קשישים וחולים, אחים ואחיות אחרי סרטן). האם בתהליך שיקום ויקח עוד זמן עד שתעמוד על רגליה (תרתי משמע). אני פונה בבקשה לסיוע של 4,000 ₪ שכר לחודש למטפלת ביתית, בזמן שאנו מחפשים אחר סידור הולם בקהילה עבורה, עפ"י חישוב של 25 ₪ לשעה X 8 שעות ליום לחודש אחד. אנו מבקשים עזרתכם כדי לסייע לאב המתפקד לבדו מול כל נגזרות החיים. תודה על העזרה שלכם לתינוקת שנותרה בלי אמה בשל מחלה מסכנת חיים.
מכתב תודה
משפחת נ' מונה זוג הורים – האם מ' בת 38, במקצועה רואת-חשבון, אינה עובדת. האב א' בן 40 מוכר כנכה צה"ל פגוע ראש. לזוג 2 ילדים: ילד בן 2.6 ותינוקת בת
למי אפשר לעזור |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
|
שירותים חברתיים אשכול
|
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
|
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
|
אגף שח''ק אור יהודה
|
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
|
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
עוס משפחה שי אשוש
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
|
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת