המטרה: מזון |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
|
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' מ' וח' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל-6 ילדים קטנים בגילאים: מ-10 ועד תינוקת שנולדה לפני שבועיים. 2 מהילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף אינטנסיבית, על רקע מצוקה כלכלית קשה, מצב בריאותי לקוי של אב-המשפחה, שמטופל גם אצל פסיכיאטר, וליווי במיצוי זכויות בקהילה. מדובר בשני הורים בעלי היסטוריה תעסוקתית בעברם, המתמודדים עם משבר כלכלי בשל פשיטת רגל של האב בעבר, והריונות סמוכים של האם - הקוטעים את הרצף התעסוקתי שלה. המשפחה מתקיימת כיום משכר עבודת האב העובד במשרה חלקית אחרי תהליך שיקום מטעם הביטוח הלאומי, ואינו יכול לעבוד במשרה מלאה בשל קשייו הפיזיים, האם ילדה תינוקת לפני שבועיים. ההורים נעזרים בתשלום שכר דירה מוגדל מטעם משרד השיכון – בהמתנה לדירת קבע (זכאים). אין למשפחה מקורות קיום נוספים, נעזרים באגף בעזרות קונקרטיות מתמשכות. מדובר במשפחה המקיימת אורח חיים צנוע ובסיסי מאוד. על רקע המצב הכלכלי הדחוק של המשפחה ועל רקע הולדת התינוקת הנוספת, והגדלת צורכי המשפחה במזון, אני פונה ומבקשת סיועכם לרכישת מוצרי אוכל בסך 500 ₪. עזרה זו תסייע באופן משמעותי למשפחה. בתודה ובברכה, איריס ענבר – עו"ס לחוק סדרי דין ושיקום נכויות חושיות ואוטיזם אגף רווחה ראש-העין.
מכתב תודה
משפחת ב' מ' וח' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל-6 ילדים קטנים בגילאים: מ-10 ועד תינוקת שנולדה לפני שבועיים. 2 מהילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף אינטנסיבית,
למי אפשר לעזור |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
|
שירותים חברתיים אשכול
|
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
|
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
|
אגף שח''ק אור יהודה
|
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
|
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
עוס משפחה שי אשוש
|
|
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
|
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת