המטרה: עגלה לתינוקת |
![]() |
עו"ס לסדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' ח' ומ' מונה זוג הורים ו-6 ילדים בגילאים שבין 10 לתינוקת בת שבועיים. שלושה מתוך 6 הילדים מתמודדים עם צרכים מיוחדים. המשפחה מוכרת ומטופלת אינטנסיבית באגף הרווחה בראש-העין, על רקע תאונת האב (לא בעבודה), שיקום מקצועי שעבר דרך הביטוח הלאומי, מצב כלכלי דחוק וקשה, סיוע במוצרי אוכל, למרות ששני ההורים בדרך כלל עובדים והריונות סמוכים של האם – כרגע בחופשת לידה – המקשים על המצב הכלכלי באופן משמעותי. המשפחה מתקיימת משכר עבודת האב כרגע, קצבת לידה של האם, שפוטרה ממקום עבודתה האחרון טרום-לידת התינוקת. המשפחה מקבלת סיוע מוגדל של משרד השיכון בתשלום שכר דירה (הוכרו כזכאים לדיור קבע אך לא נמצאה עדיין דירה עבורם). פרט למפורט לעיל, אין להורים עורף משפחתי ואין להם מקורות קיום אחרים. שני ההורים בעלי רקע תעסוקתי טרום-תאונת האב, האם תחזור למעגל העבודה לאחר הכנסת התינוקת למעון. אין למשפחה האפשרות לקנות באופן עצמאי עגלה ומוצרים בסיסיים עבור התינוקת הרכה, וכרגע הם משתמשים בעגלה משומשת שקיבלו בהשאלה לפרק זמן קצוב. ההורים מקיימים אורח חיים ומנהלים שגרת חיים צנועה ובסיסית מאוד. בצר להם, פנו לעזרתי. היות ומשרד הרווחה אינו מסייע במוצרים הללו אני פונה ומבקשת עזרתכם. היות ולמשפחה אין האפשרות להשתתף בסכום המבוקש, אפילו בסכום זעום, אני פונה ומבקשת באופן חריג ויוצא מן הכלל את תרומת הסכום הכולל. בתודה ובברכה, איריס ענבר – עו"ס לחוק סדרי דין ומוגבלויות, אגף רווחה ראש-העין.
מכתב תודה
משפחת ב' ח' ומ' מונה זוג הורים ו-6 ילדים בגילאים שבין 10 לתינוקת בת שבועיים. שלושה מתוך 6 הילדים מתמודדים עם צרכים מיוחדים. המשפחה מוכרת ומטופלת אינטנסיבית באגף הרווחה בראש-העין, על
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת