המטרה: מיטה |
![]() |
עו"ס סדרי דין ומוגבלויות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת פ' ס' וח' מונה זוג הורים חרשים האם בת 39 והאב בן 42, הורים ל- 3 ילדים: הבן הבכור בן 13 מתמודד עם הפרעת קשב וריכוז ולומד בחינוך מיוחד, הבן השני בן 9 מתמודד עם אוטיזם בתפקוד בינוני ויש תינוקת בת 1.8 חודשים. ההורים עברו לראש העין מאור יהודה לאחרונה. המשפחה מתקיימת משכר עבודת האב העובד כשכיר, מקבל קצבת נכות, מנכות האם ומנכות הילד האוטיסט. האם עתידה לחזור למעגל העבודה ותשתלב בפרוייקט תעסוקה נתמכת דרך אגף הרווחה למציאת עבודה בשוק הפרטי. פרט להכנסות המצוינות לעיל, אין למשפחה מקורות תמיכה משפחתיים או כלכליים. המשפחה מוכרת באגף הרווחה סביב המצב הכלכלי הדחוק, סוגיות הנכות החושית של ההורים וטיפול בילדים עם הצרכים המיוחדים. המשפחה מתגוררת בשכירות פרטית. מצבה הכלכלי של המשפחה דחוק. ערכתי ביקור בית בבית המשפחה. לילד המתמודד עם האוטיזם בן ה- 9 נשברה המיטה. אין בידי ההורים לקנות מיטה חדשה. אני פונה ומבקשת סיוע שלכם ברכישת מיטת נוער בסך 1,400 ₪ + הובלה והרכבה בסך 350 שקל. סה"כ מדובר בסכום של 1,750 שקל כשההורים יסבסדו 500 שקל מהעלות הכוללת. מבוקש סכום של 1,250 שקל. בתודה, איריס ענבר – עו"ס סדרי דין ומוגבלויות אגף רווחה ראש-העין
מכתב תודה
משפחת פ' ס' וח' מונה זוג הורים חרשים האם בת 39 והאב בן 42, הורים ל- 3 ילדים: הבן הבכור בן 13 מתמודד עם הפרעת קשב וריכוז ולומד בחינוך מיוחד,
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת