המטרה: סיוע בלימודים מקצועיים |
![]() |
סטודנטית לעבודה סוציאלית בהכשרה במחלקה מור לייבל
|
![]() |
המחלקה לשירותים חברתיים - מצפה רמון
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
ב' היא אם חד הורית לשני ילדים בני 9 ו-7. בילדותה עקב סכיזופרניה של האם, עברה למשפחת אומנה בגיל 9 חודשים ומשם עברה טלטלות ומעברים שכללו מגורים בבית הסבים, פנימיות, מגורים בקיבוץ כילדת חוץ עד לסיום התיכון. לאחר התיכון קיבלה פטור מהצבא עקב חוסר התאמה ועברה לגור בדנמרק למשך 9 שנים. כיום הכנסותיה דלים ביותר. היא מתקיימת מעבודה מזדמנת כמעסה, בממוצע שלושה טיפולים בשבוע, ומקצבת הבטחת הכנסה לא קבועה (תלוי בכמות העבודה). בממוצע הכנסותיה לחודש עומדות על כ-2700 ₪ בלבד. ב' וילדיה חיים בצמצום רב ונעזרים במחלקת הרווחה למימון צרכים בסיסיים. לאחרונה נחשפה ב' דרך התנסות אישית, בטיפול שנקרא ביו-אורגונומי שמשלב טיפול שעובד על חלקים לא מודעים בשילוב שיח קוגניטיבי. ב' מצאה טיפול זה יעיל מאד ומעוניינת כיום ללמוד אותו לעומק, על מנת לעסוק בו ולסייע לאנשים אחרים וכך להגדיל את הכנסותיה. ב' כמהה לשדרוג תעסוקתי וליציאה לעצמאות כלכלית, מההכרות שלי עם ב' מאמציה אני רואה את מאמציה לצד כשרונותיה ומאמינה ביכולתה ללמוד וליישם שיטות טיפול ייחודיות בתחום הרפואה המשלימה.
מכתב תודה
ב' היא אם חד הורית לשני ילדים בני 9 ו-7. בילדותה עקב סכיזופרניה של האם, עברה למשפחת אומנה בגיל 9 חודשים ומשם עברה טלטלות ומעברים שכללו מגורים בבית הסבים, פנימיות, מגורים
מכתב תודה
ב' היא אם חד הורית לשני ילדים בני 9 ו-7. בילדותה עקב סכיזופרניה של האם, עברה למשפחת אומנה בגיל 9 חודשים ומשם עברה טלטלות ומעברים שכללו מגורים בבית הסבים, פנימיות, מגורים
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת