המטרה: דוד שמש חדש |
![]() |
עובדת סוציאלית איילין נצנת
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
א הינה אם חד הורית ל-3 קטינים, המתקיימת ממשכורתה ומדמי מזונות זעומים. א משקיעה מאמצים רבים על מנת לתמרן בין העבודה לשלושת ילדיה. אין משפחה תומכת מסביב שיכולה להיעזר בה כלכלית או כל תמיכה אחרת. כך שהיא מתמודדת לבד עם כל ההוצאות והטיפול בילדים. אני פונה עליכם חברי הקבוצה ומבקשת את עזרתכם על מנת שהיא וילדיה יוכלו להתקלח במים חמים כמו כל משפחה נורמלית. המשפחה זקוקה לדוד שמש חדש מאחר והדוד הקיים ישן ולא עובד מזה כמה שבועות. א תשתתף בסכום של 500 ₪, כך שהבקשה שלי היא עבור יתרת העלות. אודה לכם על עזרתכם הדחופה.
מכתב תודה
א הינה אם חד הורית ל-3 קטינים, המתקיימת ממשכורתה ומדמי מזונות זעומים. א משקיעה מאמצים רבים על מנת לתמרן בין העבודה לשלושת ילדיה. אין משפחה תומכת מסביב שיכולה להיעזר בה כלכלית או
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת