המטרה: 2 מזרנים |
![]() |
עובדת סוציאלית איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ב' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל – 5 ילדים קטנים בגילאים: 9 עד 10 חודשים. 2 ילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף אינטנסיבית, על רקע מצוקה כלכלית קשה uהליך פשיטת רגל של אבי-המשפחה , שני ההורים בעלי רקע תעסוקתי רציף בעברם, שנקלעו למצב כלכלי קשה על רקע פשיטת רגל. המשפחה מתקיימת כיום מקצבת הבטחת הכנסה, ומתמודדת עם מצב כלכלי קשה ודחוק מאוד. אין להורים מקורות קיום או עזרה נוספים משום מקור. נעזרים בגמ"ח אוכל, מקבלים עזרה מוגדלת בשכ"ד. כתוצאה מפשיטת רגל של האב בעסק שניהל בעבר, קיים חוב מול הוצל"פ של 420,000 ₪. האב מחזיר מדי חודש 250 ₪. חשבון האב מעוקל. המשפחה הוכרה כזכאית לדיור, אולם לא נמצאה לה דירה, ועל כן הם מקבלים סיוע מוגדל בשכר דירה. המשפחה מקיימת אורח חיים צנוע מאוד. האם, מגדלת הילדים ועובדת במשק-בית. האב כרגע בקורס מטעם ביטוח לאומי ועתיד לחזור למעגל העבודה בקרוב. להורים מזרנים בלויים מאוד והקפיצים בולטים החוצה, בצורה שלא מאפשרת שינה יציבה. אין באפשרותם לרכוש מזרונים חדשים על רקע המתואר לעיל. מחיר למזרון אחד מרהיטי "חברון" בפתח תקוה הינו: 400 ₪, אחריות ל- 10 שנים. לשני מזרונים נדרשים 800 ₪ פלוס הובלה. אני פונה ומבקשת עזרתכם בתרומה בסך: 1,000 ₪ לשני מזרונים כולל הובלה
מכתב תודה
משפחת ב' מונה זוג הורים בגילאי ה- 30 לחייהם, הורים ל – 5 ילדים קטנים בגילאים: 9 עד 10 חודשים. 2 ילדים מעוכבי התפתחות. המשפחה מוכרת ומטופלת באגף אינטנסיבית, על
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת